Kopřivná Bike Festival 2018

Čtvrtý ročník Kopřivná Bike Festivalu je za námi a my už se nemůžeme dočkat dalšího ročníku. Přijelo vás ještě více než minulý rok, což nás velice potěšilo. Testování kol také zaznamenalo velký nárůst. Mohli jste otestovat kola od více jak 14 světových značek a porovnat, které kolo vám vyhovuje nejvíce. Přibyly nám i závody jako Whip Master a skvělý doprovodný program.

V testovacích stáncích se nám letos objevily značky Commencal, Specialized, Canyon, Giant, Rock Machine, Mondraker, CTM a elektrokola od firmy Top Kolo. Nesměly chybět ani stánky s komponenty, oblečením a doplňky jako ION, FiveTen, ManoBike, Shred Wear, Chromag a další. Učastníci festivalu se mohli zúčastnit několika závodů, které probíhaly v rámci festivalu. Ať už to byl hromadný sjezd, který byl na festivalu poprvé, tak dual slalom, whip master contest a nebo závod ve výjezdu do kopce na elektrokole.

Komentátor Kuba Kalina udržoval všechny ve střehu, závody střídaly doprovodné soutěže a všichni se skvěle bavili. Program byl opravdu nabitý, takže ani vteřina nepřišla nazmar. Závodilo se až do tmy, kdy převzala zábavu kapela Hazydecay. Počasí  se drželo, ale jak je už zvykem, v neděli přišla lehká přeháňka. Trocha deště ještě nikomu neublížila, a proto se pořád jezdilo s úsměvy na tvářích.

Minulý rok se soutěžilo o trofej King of Kopřivná, která byla určená pro nejlepšího závodníka na základě součtu výsledků z Kopřivná Down, Fun Night Race a Dual Slalomu. Králem festivalu se stal Honza Holík, který si domů odvezl tuto trofej.

Kompletní fotogalerii od Járy Sijky najdete na našich stránkách nebo na našem facebooku, kde si můžete připomenout momenty z festivalu a třeba se i na fotkách najít. My už začínáme plánovat další ročník a těšíme se, až se zase sejdeme na Kopřivná Bike Festivalu.